Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 28 września 2015

Trochę o psychiatrii - jako miękkim ludobójstwie...

 "Ewa Woydyłło: Jesteśmy narodem ćpunów" [KLIK!]

Od dawna o tym powtarzałem: tzw. procesy medykalizacji, farmakolizacji, jatrogenizacji, amerykanizacji społeczeństwa (ogłupiania i wynaturzania Natury, Normalności) - to procesy unicestwiania/redukcji populacji ludzkiej, często z braku świadomości i za ich zgodą (lewacka polityka wielopokoleniowej indoktrynacji propagandy farmaceutyczno-medycznej, opartej na fałszywych, celowo postawionych na głowie, paradygmatach medycznych).

Współczesna psychiatra to jakby miękkie ludobójstwo. Poprzez manipulacje nieświadomością ludzką (np. litem, chlorem, fluorem, prozakiem) - to metody (np. poprzez dodanie ww. substancji do wody kranowej i nie tylko) pozostały w spadku po doktorze Mengele; psychotropami, które pod płaszczykiem antydepresantów de facto działają pro-depresyjnie, doprowadzając chorego z początkowymi lekkimi zaburzeniami neurotycznymi do zaprogramowania go w objawy zaburzeń psychotycznych i w ostateczności do samobójstwa (np. prozak, który jako psychotrop zdaje się został już wycofany z produkcji, miał on chronić przed samobójstwem, a de facto doprowadzał do niego); przemysł przetwórczy, jako poplecznik ludobójczego lobby farmaceutyczno-medycznego - za pomocą rożnych substancji konserwujących, alkoholu, cukrów rafinowanych i innych substancji chemicznych uzależniających (np. w przemyśłe tytoniowym bibułkę namacza się celowo w różnych mieszankach roztworu sachorozowego, aby potencjalny palacz bardziej się uzależniał, nie tylko od nikotyny, ale i od cukru prostego, który bardziej uzależnia niż opium; czyli potęgował swój zespół uzależnień).

Pewne jakieś lekkie zaburzenia neurologiczne, powstałe na skutek endoneurotoksemii (np. z niezdrowego odżywiania: model "korytkowy", "pastwiskowy", "wysokowęglowodanowy" z dominacją cukrów rafinowanych i toksyn chemicznych; objawy chorób z hiperinsulinemii, np. chorób tarczycy; boreliozy; czy prozaicznej grzybicy; itd. itp.), natychmiast leczone są psychotropami, a nie za pomocą leczenia przyczynowego, czyli naturalnego odtruwania i detoksykacji organizmu plus zastosowania psychoterapii bez-lekowej.

Dobrze by było, żeby Pani doktor jeszcze znała przyczynę depresji i autyzmu, ale DOBRE i TO - jeśli idzie o nawrócenie jednego z popleczników blagierskiego lobby farmaceutyczno-medycznego, które jest nadzorowane przez lewacką Żydomasonerię, czyli włodarzy świata...

Pani doktor, proszę czytać: Wprowadzenie - KLIK! oraz KLIK! to zrozumie Pani, że gdyby nie lewackie stawianie Natury i Normalności do góry nogami w celach nakręcania sobie koniunktury biznesowej na niewiedzy i krzywdzie ludzkiej - to człowiek od chwili poczęcia do momentu nieodwracalnego zejścia śmiertelnego, nie chorowałby na żadne choroby tzw. cywilizacyjne, a umierał ze starości. Przy czym należy zaznaczyć, że choroby przeziębieniowe, na które by czasami chorował, byłyby czy są - chorobami o charakterze prozdrowotnym, oczyszczającym, pod warunkiem, że je odchorujemy bez leków, nawet tych naturalniejszych od samej Natury, a za pomocą drugiej, czy trzeciej kołdry plus "doktor sen".

Żeby uprościć Pani edukację wiedzy o zdrowiu (chociaż to będzie z mojej strony niepedagogiczne), to podpowiem, że pośrednią przyczyną depresji może być kandydoza, a autyzm to skutek uboczny szczepień, ale wszystkie mają przyczynę naczelną, którą jest toksemia, czy toksychemia i z niej wynikający nieprawidłowo funkcjonujący system odpornościowy.Ps. Dodatkowo, polecam uwadze:
Redaktor Gozdyra w "TAK czy NIE" wraz z prof. Gutem zrobili sobie kabaret na temat powikłań poszczepiennych... KLIK!

Boimy się Putina i innych agresorów z zewnątrz (chociaż Pan Przezydent Putin, wg mnie, nie jest większym agresorem niż Obama i inni), a nie widzimy tego, że sami, na własne życzenie, za własne pieniądze, w biały dzień, w białych rękawiczkach, w majestacie prawa - dajemy się unicestwiać przez kartel farmaceutyczno-medyczny; za pomocą chemtrails; porzez filozofię multi-kulti; przez napływ agresorów z Islamu; za pomocą indoktrynacji modernistycznego Kościoła Katolickiego (socjalistyczna, społeczna nauka o KK). 


       "(...) Lekarze to żołnierze w białych kitlach, często tak samo nieświadomi jak ludzie, do których mierzą ze swoich strzykawek i pozostałym arsenałem dostępnym na półkach aptek. To prawdziwy majstersztyk, jaki jest kontynuacją wcześniejszych prób rozwiązywania problemów tego świata za pomocą agresji zbrojnej. Po cóż więc rozpętywać kolejną, skoro w celu eliminacji można wykorzystać świadomość społeczną, jakże pieczołowicie kształtowaną w umysłach homo patiens przez lata. Po cóż celować do kogoś z okopu, budować kolejne obozy koncentracyjne? Cel, jakim jest dzisiejszy człowiek sam pojawi się w umówionym miejscu i ochoczo nadstawi ramienia do przyjęcia strzału. Różnica polega tylko na tym, że metalowe kule zamieniono na płyn o opóźnionym działaniu. Tak, żeby nikt nie skojarzył zgubnych efektów tego zabiegu, jako zwykłego ludobójstwa. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że trup ściele się co prawda gęsto, lecz nie trzeba pozbywać się tysięcy ciał z miejsca kaźni oraz dodatkowo tłumaczyć przed cynicznie zatroskaną opinią społeczną. Tutaj liczne zgony można zgrabnie przypisać chorobom cywilizacyjnym, na które i tak przecież w końcu "jesteśmy skazani", a szczepionki pełne trucizn mają dać organizatorom więcej pewności, że na nie zapadniemy i przed ostatecznym pożegnaniem z tym światem damy jeszcze porządnie zarobić. (...)".
                                                                                                                             

Zbigniew Zibi Osiewała                                                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                               
                                                                                                                                                      
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

2 komentarze: