Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 8 marca 2015

Jak feministki zniewieściają mężczyzn i jakie są tego skutki...                                - Z dedykacją dla feministek, w Dniu Kobiet -


Ruch emancypacji i feminizacji, w związku ze zwiększeniem się wagi równouprawnienia i praw kobiet, przyczynił się również do poszerzenia zakresu praw i obowiązków, które przypisywane są płci męskiej.
   
Mężczyźni, całkiem do niedawna, nie byli dopuszczani do "sfer kobiecych", z drugiej strony sami też niespecjalnie się do nich dobijali. Dziś stereotyp uległ zmianie: mamy mężczyzn gotujących obiady, sprzątających mieszkania, trzepiących dywany, wynoszących śmieci, robiących pranie, tudzież softman'ów spacerujących z dziećmi w parku - czyli facetów nie nadających się ani do pracy w kopalni, ani tym bardziej do kamieniołomów. Mamy młodych mężczyzn, którym feminizacja dobrała się nawet do wyglądu zewnętrznego: ciało zamieniło się w przedmiot obsesji i obiekt seksualny, przez co skazali swoją męskość na nieunikniony kryzys.
    
Automatycznie spadła też panom ilość obowiązków "służbowych" - tych w małżeństwie/konkubinacie i tych wobec Ojczyzny. Służba wojskowa, wychodzenie na piwo lub mecze piłkarskie, chodzenie na tzw. lewiznę czy też pójście w "szkodę", czyli na podryw, walki w ustawkach kibolskich i inne małe chłopca wojenki, zostają zepchnięte na margines z jednego prostego powodu - z braku czasu.
    
Korzystanie z całej gamy nowych praw, daje panom pełnię relaksu i samorealizacji w życiu zawodowym i rodzinnym, natomiast nie pozwala na zajęcie się tym, co powinno być ich obowiązkiem. Może się okazać, że naszych granic będą niebawem bronić dziarskie inaczej niewiasty i niekoniecznie tak samo dziarscy, lecz całkiem do nich podobni, studenci europeistyki (na przykład)...
    
Do czego doprowadza socjalistyczne sterowanie społeczeństwem poprzez takie wynaturzenia jakim jest feminizm oraz inne? Koedukacja chłopców i dziewczynek, praktycznie od kołyski (żłobki, przedszkola), filozofia gender, utrudnianie ogólnego dostępu do broni palnej oraz wyżej opisany proces zniewieściania mężczyzn, prowadzą do tego, by niewolnik  nie śmiał (ani nie był zdolny) podnieść swej niewolniczej ręki na swojego pana.
    
Ponieważ Polska istnieje tylko teoretycznie, rządzący nie wyrażają chęci co do tego, by jakoś szczególnie spinać się w temacie zabezpieczania kraju przed zagrożeniem zewnętrznym. Natomiast siły zbrojne i porządkowe, złożone z takich popaprańców, jak opisuję wyżej, są zupełnie wystarczające, by nie dokonać ewentualnego puczu. Są też, rzecz jasna, całkowicie wystarczające do obrony świń. Tych przy swoim socjalistycznym korycie.2 komentarze:

  1. Zgadza się i ja też uważam, że niedługo na własne życzenie obudzimy się w całkowicie rozbrojonym kraju pod obcym butem i nie będzie nas miał kto bronić, bo zamiast starac się budować należytą armię, buduje sie kolejne zależnosci, jak nie od Unii, to od USA. Ktoś ma w tym interes, wiadomo kto i dlaczego ale tego się na głos nie mówi bo to politycznie niepoprawne. Faceci zaraz zaczną się bunkrować w domach i wystawiać na front swoje dziewczyny, partnerki, żony, bo pozmieniały się ludziom priorytety i stereotyp mężczyzny twardego, honorowego, odwaznego tez juz odchodzi w zapomnienie, jak slusznie w powyzszym tekscie zauwazono.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nic dodać, nic ująć!Serce rośnie, jeśli tacy odbiorcy widzą faktyczny stan wywracania, wynaturzania świata.

      Usuń