Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Archiwum

Treści archiwalne z początków mojej praktyki profilaktyka zdrowia: (Archiwum zostanie z czasem uzupełnione o dodatkowe treści z wyników, uzyskanych w prowadzeniu gabinetu profilaktyki prozdrowotnej)"Moje expose:
Szanowni Państwo! I słowo ciałem się stało: zostało zrealizowane moje największe marzenie życiowe, gdyż 3 października 2009 roku o godzinie 18:45 w Dworku Modrzewiowym w Sieradzu został uroczyście podpisany przez kapitułę Certyfikatów z Logo BIOSŁONE (złożoną z trzech przedstawicieli aktywu Forum BIOSŁONE) pierwszy certyfikat upoważniający do otwarcia gabinetu Zdrowie na własne życzenie.
Ogromnym zaszczytem dla mnie było otrzymanie owego pierwszego w historii certyfikatu z rąk Józefa Słoneckiego - wiernego kontynuatora nauk Hipokratesa. Otrzymanie certyfikatu uprawniającego mnie - profilaktyka zdrowia - do udzielania porad i rozpowszechniania wiedzy o profilaktyce i prewencji zdrowia poczytuję sobie jako szczególną nobilitację mojej osoby.  
Jestem bardziej zadowolony z tego dokumentu niż gdybym ukończył najwyższe uczelnie medyczne w kraju i otrzymał tytuł profesora, bowiem żadna wyższa uczelnia medyczna nie uczy o zdrowiu (mimo że największym dobrem każdego z nas jest właśnie zdrowie). Ja do tego doszedłem sam, odkąd swoje zdrowie przestałem oddawać w ręce lekarzy czy innych specjalistów od chorób, i wziąłem je we własne ręce. 
Teraz dysponuję wiedzą wystarczającą do kompetentnego udzielania porad osobom idącym w stronę zdrowia drogą alternatywną dla medycyny. I nie trzeba być bogatym, aby być zdrowym, wystarczy nie być leniem intelektualnym i nabyć podstawową wiedzę o zdrowiu. 
Kolejnym moim marzeniem jest współpraca z moją żoną - lekarzem medycyny, która zaakceptowała ideę ruchu Biosłone, a więc to marzenie jest całkiem realne.
Postawiłem sobie za punkt honoru, by moje porady udzielone w trakcie dwóch, najwyżej trzech wizyt wystarczyły do powrotu do zdrowia, co będzie najlepszym dowodem skuteczności mojego gabinetu Zdrowie na własne życzenie - Gabinet nr 1"          
Po kilku latach działalności gospodarczej o tym profilu - działalność została zwieszona, a z dniem 01.11.2013 - zamknięta! Z kilku powodów: główny - brak chęci u większości chorych do brania zdrowia we własne ręce, bo po co się edukować o zdrowiu, jak są leki gotowe, rozmaite gatunki, na "wszystko"; wystarczy tylko skoczyć do tzw. białej śmierci, po wypisanie recepty, no i do kolegi wspólnika w przemyśle chorobotwórczym - do aptekarza...                                                                                                                        Zbigniew Zibi Osiewała

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz